Bezoek 101BHV.nl op de 5e editie 112GroningenDag

13 juni 2026
2024 06 01 112groningen Dag Plaza 270 Scaled

1 minuut

In dit artikel

Op zaterdag 13 juni verandert MartiniPlaza in het epicentrum van veiligheid tijdens de 112GroningenDag. Wij van 101BHV.nl en 101BHVSHOP.nl zijn er natuurlijk ook bij! Of je nu een hulpverlener bent, een ondernemer die zijn BHV-zaken op orde wil hebben, of gewoon met het gezin een leuk dagje uit zoekt: onze stand mag je niet missen.

Bhv Eerste Hulp Verlenen 2

Ga de strijd aan tijdens de reanimatierace

Heb jij het in je om een leven te redden? Bij onze hoofdstand organiseren we de hele dag een reanimatierace. Test je skills op onze moderne reanimatiepoppen en zie op een live-scherm of je de juiste diepte en snelheid haalt. De winnaars van de dag gaan naar huis met een leuke gadget.

Hieronder staan de belangrijkste wijzigingen en vernieuwingen uit de richtlijnen van 2026. Wij hebben de belangrijkste veranderingen voor jou op een rij gezet. 

Scoor je drinkfles en andere beursdeals

Op 101BHVSHOP.nl vind je alles voor veiligheid thuis, onderweg en op het werk. Tijdens de 112GroningenDag hebben we een aantal knallende beursaanbiedingen die alleen 13 juni gelden.

  • De Brandblusser Waterfles: Onze absolute bestseller! Een stoere drinkfles die eruitziet als een blusser. Hét ideale cadeau voor Vaderdag (21 juni!).
  • De Eerste Hulp set doosje: Een compacte EHBO setje

Wat is er nog meer te doen?

De 112GroningenDag is een belevenis voor jong en oud. Naast onze stands kun je genieten van spectaculaire demonstraties van de politie, brandweer en ambulance. Er zijn helikopters te bewonderen, zwaailichten te over, en je kunt alles leren over het werk van de echte helden van de hulpverlening.

Praktische informatie

Datum: Zaterdag 13 juni

Tijden: De deuren van MartiniPlaza zijn geopend van 10:00 tot 17:00 uur.

Locatie: MartiniPlaza, Leonard Springerlaan 2, Groningen.

Vervoer & Parkeren

  • Met de auto: Parkeren kan direct tegenover de hoofdingang in de parkeergarage van MartiniPlaza. Let op: het kan erg druk worden, dus kom op tijd!
  • P+R: Een slimme optie is parkeren op P+R Hoogkerk of P+R Reitdiep. Vanaf daar sta je met de bus (lijn 3 of 4) binnen enkele minuten voor de deur.
  • Openbaar Vervoer: Vanaf het Hoofdstation Groningen vertrekken er regelmatig bussen die stoppen bij halte ‘MartiniPlaza’.

Kom langs op 13 juni! Je vindt ons op twee verschillende locaties in de hal. We kijken ernaar uit om je te ontmoeten en je alles te vertellen over veiligheid, trainingen en onze nieuwste producten.

Tot ziens in MartiniPlaza!

In dit artikel

Nog meer interessante artikelen